1ste graad

Eerste graad

talentenschool2016-255Talentenschool Turnhout kiest voor een brede eerste graad. Leerlingen kunnen in de A-stroom en B-stroom kiezen uit een ruim aanbod aan talentmodules. Daarin ontdekken ze hun talent, zien ze waar ze sterk in zijn en kunnen ze zich al doelgericht voorbereiden op de tweede, meer specifieke graad waar ze hun talent verder kunnen uitdiepen.

Wanneer leerlingen nog twijfelen, willen proeven van verschillende opties, dan geven we ze die kans en observeren we ze nauwgezet. Hiervoor krijgen ouders feedback in het talentenrapport. Zo kunnen onze leerlingen nog zelfzekerder en met meer zin om te leren aan hun tweede graad beginnen.

Voor zelfstandige leerlingen die een ontdekkende instelling hebben, bieden we Cognosco aan: een eerste graad methodeonderwijs.