Zoeken
Sluit dit zoekvak.

Hotelschool valt opnieuw in de prijzen!

Na twee keer goud voor onze Hotelschool op de Vlaamse AEHT-wedstrijd van september behaalde onze school opnieuw twee mooie prijzen.

Begin november vond de 34ste internationale AEHT-conferentie plaats in Tallin. Xander Buttafuoco nam de Culinary Arts voor zijn rekening en Celine Schuller schitterde in de zaal. Met een jaar uitstel kon ook Fleur Hommel mee doen. Zij startte in de decathlon. Een loodzware competitie waar de deelnemers tegen een strak stressvol schema 10 disciplines moesten afwerken. Fleur keerde met de zilveren medaille naar huis.

Loes Mariën nam eind november deel aan de wedstrijd Commis Challenge van de Bocuse D’Or. Door haar passie, koelbloedigheid en vaardigheden werd ze door de jury bekroond met de bronzen medaille! Loes krijgt zo een exclusieve kans om mee te trainen met topchefs in het trainingcentrum van Bocuse D’Or Belgium en mag mee ons land vertegenwoordigen in Boedapest tijdens de Europese finale.

Een dikke proficiat voor al onze deelnemende leerlingen en leerkrachten!

Andere nieuwsitems

Buitenlandse stages en uitstappen

Het einde van het schooljaar betekent vaak ook een drukke periode met meerdaagse reizen, buitenlandse stages en uitstappen. Hier enkele sfeerbeelden van onze Italiëreis, Parijsreis,

Sjors wint Vlaamse Houtproef

Met trots melden we dat Sjors Branten, leerling van onze school, de Vlaamse Houtproef (finaliteit arbeid) heeft gewonnen! Samen met Arne Leys werd hij uitgeroepen

Latijn@Talentenschool

Sinds dit schooljaar werkt onze school met een nieuwe digitale methode voor Klassieke talen in het 1ste jaar. Mevr. Van Schaeren, leerkracht Latijn op onze