Hotelschool valt opnieuw in de prijzen!

Hotelschool valt opnieuw in de prijzen!

Na twee keer goud voor onze Hotelschool op de Vlaamse AEHT-wedstrijd van september behaalde onze school opnieuw twee mooie prijzen.

Begin november vond de 34ste internationale AEHT-conferentie plaats in Tallin. Xander Buttafuoco nam de Culinary Arts voor zijn rekening en Celine Schuller schitterde in de zaal. Met een jaar uitstel kon ook Fleur Hommel mee doen. Zij startte in de decathlon. Een loodzware competitie waar de deelnemers tegen een strak stressvol schema 10 disciplines moesten afwerken. Fleur keerde met de zilveren medaille naar huis.

Loes Mariën nam eind november deel aan de wedstrijd Commis Challenge van de Bocuse D’Or. Door haar passie, koelbloedigheid en vaardigheden werd ze door de jury bekroond met de bronzen medaille! Loes krijgt zo een exclusieve kans om mee te trainen met topchefs in het trainingcentrum van Bocuse D’Or Belgium en mag mee ons land vertegenwoordigen in Boedapest tijdens de Europese finale.

Een dikke proficiat voor al onze deelnemende leerlingen en leerkrachten!