Kerstfeest als afsluiter van projectweek

Als afsluiter van de projectweek organiseerden de leerlingen van 2B een kerstfeest voor elkaar. Het opstellen van het menu, de uitwerking van de decoratie, het feestelijk dekken van de tafels en natuurlijk het koken voor elkaar… alles namen ze zelf in handen.

Ook de leerlingen van 3B Voeding-Verzorging hebben rond het thema Kerst gewerkt en zelf een gerecht gemaakt uit hun eigen cultuur of vanuit eigen interesse.

Een hartverwarmende en vooral lekkere afsluiter!

Andere nieuwsitems

Cognosco-leerlingen doen internationale ervaring op via Erasmus+

Leerlingen van 2A Cognosco aan Talentenschool Turnhout namen deel aan een Erasmus+-uitwisseling met het Collège Saint Michel uit de Franse stad Nort-sur-Erdre. De uitwisseling verliep

leerkracht Design en IT helpt leerlingen met programmeren

Opendeurdag Talentenschool Turnhout – 8 mei

Wil je graag een persoonlijke afspraak of je meteen inschrijven? Reserveer dan eenvoudig een tijdslot en we informeren je graag! Inschrijven voor een persoonlijke afspraak

Luna Broeckx en Wout Aerts tijdens de prijsuitreiking van de AEHT Cornet 0.3 Trophy in Aalst

Hotelschool Turnhout schittert op AEHT Cornet 0.3 Trophy

Hotelschool Turnhout, onderdeel van Talentenschool Turnhout, nam afgelopen week deel aan de prestigieuze AEHT Cornet 0.3 Trophy in Aalst. Tijdens deze wedstrijd nemen leerlingen van
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt. Lees er meer over in ons privacybeleid.