Leerkrachten delen expertise STEM

Leerkrachten leren ook van elkaar. Zowel meneer Peeters, als meneer Bastiaensen deelden hun expertise met betrekking tot STEM-onderwijs.

Leerkracht Technologische wetenschappen, mr. Peeters, toonde de collega’s van campus Boomgaard en campus Zenit de mogelijkheden van de lasercutter. Daarna mochten zij direct aan de slag met deze veelzijdige machine.

Mr. Bastiaensen, leerkracht Informaticabeheer, ging op zijn beurt aan de slag met de collega’s van het kleuter- en lager onderwijs. Programmeren en computationeel denken, hoe begin je hieraan?

Andere nieuwsitems

Campus Zenit

1A breidt uit naar campus Zenit in schooljaar 2025-2026

Goed nieuws! Vanaf september 2025 verwelkomt Campus Zenit ook leerlingen in het eerste jaar van de A-stroom met een passie voor STEM of Design &

Sion Embrechts haalt gouden medaille op internationale wedstrijd!

Hotelschool Turnhout nam afgelopen week samen met verschillende andere Vlaamse scholen deel aan de Europese AEHT-conferentie in Riga, Letland. Tijdens deze conferentie nemen studenten van

Lien De Busser, nieuwe directeur

Een nieuw schooljaar betekent voor onze school ook een nieuwe directeur. Gisteren verwelkomden we mevr. De Busser als kersverse directeur. Samen met mr. De Ceuster

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt. Lees er meer over in ons privacybeleid.