Leerlingen Cognosco dagen hun ouders uit tijdens forum

Leerlingen Cognosco dagen hun ouders uit tijdens forum

Leerlingen van onze studierichting Cognosco hebben vandaag hun ouders en sympathisanten uitgenodigd op campus Boomgaard. “Cognosco start bij de leefwereld en interesses van de leerlingen”, zeggen directeur Stef Jacobs en leerkracht Wim Paeshuyse. De leerlingen kiezen hun eigen projecten. Ouders werden uitgenodigd om op een interactieve manier kennis te maken met de geziene leerstof van de afgelopen periode. Onze leerlingen daagden de bezoekers uit op onder meer een memoryspel, een leuke opdracht waar je voorwerpen onder een microscoop moet herkennen en een geschiedenisquiz.”

Bezoekers konden ook een filmpje bekijken. “Samen met drie klasgenoten hebben wij een kortfilm gemaakt voor Geschiedenis”, vertelt leerling Josien Van de Wiel. “We hebben alles zelf gedaan, van het scenario schijven tot het monteren.”