Zoeken
Sluit dit zoekvak.

Leerlingen Cognosco dagen hun ouders uit tijdens forum

Leerlingen van onze studierichting Cognosco hebben vandaag hun ouders en sympathisanten uitgenodigd op campus Boomgaard. “Cognosco start bij de leefwereld en interesses van de leerlingen”, zeggen directeur Stef Jacobs en leerkracht Wim Paeshuyse. De leerlingen kiezen hun eigen projecten. Ouders werden uitgenodigd om op een interactieve manier kennis te maken met de geziene leerstof van de afgelopen periode. Onze leerlingen daagden de bezoekers uit op onder meer een memoryspel, een leuke opdracht waar je voorwerpen onder een microscoop moet herkennen en een geschiedenisquiz.”

Bezoekers konden ook een filmpje bekijken. “Samen met drie klasgenoten hebben wij een kortfilm gemaakt voor Geschiedenis”, vertelt leerling Josien Van de Wiel. “We hebben alles zelf gedaan, van het scenario schijven tot het monteren.”

Andere nieuwsitems

Buitenlandse stages en uitstappen

Het einde van het schooljaar betekent vaak ook een drukke periode met meerdaagse reizen, buitenlandse stages en uitstappen. Hier enkele sfeerbeelden van onze Italiëreis, Parijsreis,

Sjors wint Vlaamse Houtproef

Met trots melden we dat Sjors Branten, leerling van onze school, de Vlaamse Houtproef (finaliteit arbeid) heeft gewonnen! Samen met Arne Leys werd hij uitgeroepen

Latijn@Talentenschool

Sinds dit schooljaar werkt onze school met een nieuwe digitale methode voor Klassieke talen in het 1ste jaar. Mevr. Van Schaeren, leerkracht Latijn op onze