Leerlingen Cognosco dagen hun ouders uit tijdens forum

Leerlingen van onze studierichting Cognosco hebben vandaag hun ouders en sympathisanten uitgenodigd op campus Boomgaard. “Cognosco start bij de leefwereld en interesses van de leerlingen”, zeggen directeur Stef Jacobs en leerkracht Wim Paeshuyse. De leerlingen kiezen hun eigen projecten. Ouders werden uitgenodigd om op een interactieve manier kennis te maken met de geziene leerstof van de afgelopen periode. Onze leerlingen daagden de bezoekers uit op onder meer een memoryspel, een leuke opdracht waar je voorwerpen onder een microscoop moet herkennen en een geschiedenisquiz.”

Bezoekers konden ook een filmpje bekijken. “Samen met drie klasgenoten hebben wij een kortfilm gemaakt voor Geschiedenis”, vertelt leerling Josien Van de Wiel. “We hebben alles zelf gedaan, van het scenario schijven tot het monteren.”

Andere nieuwsitems

Campus Zenit

1A breidt uit naar campus Zenit in schooljaar 2025-2026

Goed nieuws! Vanaf september 2025 verwelkomt Campus Zenit ook leerlingen in het eerste jaar van de A-stroom met een passie voor STEM of Design &

Sion Embrechts haalt gouden medaille op internationale wedstrijd!

Hotelschool Turnhout nam afgelopen week samen met verschillende andere Vlaamse scholen deel aan de Europese AEHT-conferentie in Riga, Letland. Tijdens deze conferentie nemen studenten van

Lien De Busser, nieuwe directeur

Een nieuw schooljaar betekent voor onze school ook een nieuwe directeur. Gisteren verwelkomden we mevr. De Busser als kersverse directeur. Samen met mr. De Ceuster

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt. Lees er meer over in ons privacybeleid.