Zoeken
Sluit dit zoekvak.

Niels Rens, 5 TSO Informaticabeheer, behaalt finaleplaats informatica olympiade

Talentenschool Turnhout zet al heel wat jaren in op innovatief en eigentijds onderwijs. Binnen de afdeling TSO informatica is de Future Classroom een leeromgeving die leerlingen uitdaagt om binnen projecten hun leerstof te verwerken. Bovendien komen 21ste eeuwse vaardigheden zoals samenwerken, initiatief nemen, flexibiliteit volop aan bod.

Niels Rens is een leerling in 6TSO informaticabeheer die deelnam aan de Belgische informatica olympiade, een wedstrijd voor programmeren en voor probleemoplossend en creatief denken. Niels zette in de editie van 2018 een mooie prestatie neer door uit 589 officiële deelnemers in de categorie ‘senior’ uit 150 verschillende scholen door te stoten naar de finale.

De finale vindt plaats op zaterdag 17 maart op de ULB in Brussel. Niels zal daar de kleuren van Talentenschool Turnhout en van de afdeling informatica gaan verdedigen.

Andere nieuwsitems

Buitenlandse stages en uitstappen

Het einde van het schooljaar betekent vaak ook een drukke periode met meerdaagse reizen, buitenlandse stages en uitstappen. Hier enkele sfeerbeelden van onze Italiëreis, Parijsreis,

Sjors wint Vlaamse Houtproef

Met trots melden we dat Sjors Branten, leerling van onze school, de Vlaamse Houtproef (finaliteit arbeid) heeft gewonnen! Samen met Arne Leys werd hij uitgeroepen

Latijn@Talentenschool

Sinds dit schooljaar werkt onze school met een nieuwe digitale methode voor Klassieke talen in het 1ste jaar. Mevr. Van Schaeren, leerkracht Latijn op onze