Niels Rens, 5 TSO Informaticabeheer, behaalt finaleplaats informatica olympiade

Talentenschool Turnhout zet al heel wat jaren in op innovatief en eigentijds onderwijs. Binnen de afdeling TSO informatica is de Future Classroom een leeromgeving die leerlingen uitdaagt om binnen projecten hun leerstof te verwerken. Bovendien komen 21ste eeuwse vaardigheden zoals samenwerken, initiatief nemen, flexibiliteit volop aan bod.

Niels Rens is een leerling in 6TSO informaticabeheer die deelnam aan de Belgische informatica olympiade, een wedstrijd voor programmeren en voor probleemoplossend en creatief denken. Niels zette in de editie van 2018 een mooie prestatie neer door uit 589 officiële deelnemers in de categorie ‘senior’ uit 150 verschillende scholen door te stoten naar de finale.

De finale vindt plaats op zaterdag 17 maart op de ULB in Brussel. Niels zal daar de kleuren van Talentenschool Turnhout en van de afdeling informatica gaan verdedigen.

Andere nieuwsitems

Campus Zenit

1A breidt uit naar campus Zenit in schooljaar 2025-2026

Goed nieuws! Vanaf september 2025 verwelkomt Campus Zenit ook leerlingen in het eerste jaar van de A-stroom met een passie voor STEM of Design &

Sion Embrechts haalt gouden medaille op internationale wedstrijd!

Hotelschool Turnhout nam afgelopen week samen met verschillende andere Vlaamse scholen deel aan de Europese AEHT-conferentie in Riga, Letland. Tijdens deze conferentie nemen studenten van

Lien De Busser, nieuwe directeur

Een nieuw schooljaar betekent voor onze school ook een nieuwe directeur. Gisteren verwelkomden we mevr. De Busser als kersverse directeur. Samen met mr. De Ceuster