Search
Close this search box.

Wedstrijden Hotelschool Turnhout

Wedstrijden Hotelschool
Drie van onze leerlingen schitterden begin november tijdens de Internationale AEHT-wedstrijd in Vilnius. Amke Janssens, Iasmina Rotar en Gabriela Madjev toonden niet alleen hun individuele talenten, maar ook de kracht van samenwerking en internationale verbondenheid.
 
Nick Van Summeren, leerling van 7 Traiteur-Banketaannemer, nam eind november deel aan de spannende ‘Bocuse d’Or commis challenge‘. Onder begeleiding van zijn coach, Stijn Baselmans, wist hij brons in de wacht te slepen. Zijn onderscheiding opent de deuren naar intensieve trainingssessies, die zullen plaatsvinden in de officiële trainingskeuken van Bocuse d’Or Belgium.
Wedstrijd Hotelschool
Wedstrijden Hotelschool

Andere nieuwsitems

Buitenlandse stages en uitstappen

Het einde van het schooljaar betekent vaak ook een drukke periode met meerdaagse reizen, buitenlandse stages en uitstappen. Hier enkele sfeerbeelden van onze Italiëreis, Parijsreis,

Sjors wint Vlaamse Houtproef

Met trots melden we dat Sjors Branten, leerling van onze school, de Vlaamse Houtproef (finaliteit arbeid) heeft gewonnen! Samen met Arne Leys werd hij uitgeroepen

Latijn@Talentenschool

Sinds dit schooljaar werkt onze school met een nieuwe digitale methode voor Klassieke talen in het 1ste jaar. Mevr. Van Schaeren, leerkracht Latijn op onze