Leerlingen Verzorging in de bloemetjes!

Leerlingen Verzorging in de bloemetjes!

Exact twee jaar geleden verschenen overal witte lakens in het straatbeeld voor de mensen van de zorg, werden ze overstelpt met applaus en verschenen ze meermaals als helden op het nieuws.

“Wij als leraren hebben dagelijks het voorrecht om onze leerlingen in hun opleiding mee te ondersteunen en te vormen tot goede zorgkundigen, die altijd klaarstaan voor anderen”, zegt leerkracht Greet Van Nuffel. “Daarom vinden wij het als leerkrachtenteam logisch om onze leerlingen Verzorging in de bloemetjes te zetten door een projectweek te organiseren die volledig aan hun profiel beantwoordt.”

De projectweek begon met een ontbijt, waarna het verschillende activiteiten op de planning stonden. Speelgoed maken met klei, beleven hoe het is blind te zijn, in een rolstoel te zitten of dement te zijn, een bezoek aan Thomas More en het Reuzenhuis in Antwerpen, reanimatietechnieken, …

Lees hier het artikel op de website van het GO!.