Joris en zijn klastitularis vertellen vol enthousiasme over elkaar!

Joris en zijn klastitularis vertellen vol enthousiasme over elkaar!

Joris zit nog maar een jaar op onze school, zijn titularis Frederik is sinds vier jaar leerkracht in Flextra. Strikt genomen zijn ze dus nog ‘groentjes’, hoewel je dat niet zou zeggen als je hun commentaren over elkaar leest:

Frederik: ‘Joris is een rustige jongen die helemaal is open gebloeid doorheen het schooljaar. Wat ik zo knap vind aan hem, is zijn kalmte. Hij pakt problemen rustig en beredeneerd aan en zal nooit holderdebolder te werk gaan. Knap en heel volwassen!’

Met die kalmte vertelt Joris hoe hij zijn titularis als een ‘kopman’ beschouwt. ‘Hij is een voorbeeld voor de hele klas en neemt ons allemaal mee in de leerstof. Meneer Geuvens heeft ook een flink doorzettingsvermogen. Wanneer leerlingen iets niet begrijpen, zal hij niet snel opgeven.’

In Flextra krijgen de leerlingen in het begin van de week een weekplanning voor het vak PAV. Leerlingen schatten zelf in hoe lang ze aan elk onderdeel werken: als ze voor wiskunde wat sneller zijn, hebben ze meer tijd voor geschiedenis of Nederlands of andersom.