STEM-wetenschappen

Natuur en wetenschappen (STEM)

E = mc²

Gefascineerd door de wonderen van de natuur, naar hoe fysische wetten in hedendaagse toepassingen te herkennen zijn, in de ratio achter de magie van een chemische proef? Dan ben jij de nieuwsgierige leerling die in het departement Natuur en wetenschappen STEM helemaal op zijn plaats zit. Je krijgt extra uren fysica, chemie, aardrijkskunde en wiskunde aangeboden die samen met praktische laboratoriumproeven perfect aansluiten bij jouw talent.

Meet the student - Thieme

STEM

Door de samenwerking tussen campus Boomgaard en campus Zenit beschikken we over de ideale infrastructuur om STEM-onderwijs aan te bieden. Onze leerlingen volgen het STEM-vak op campus Zenit, gezien deze campus beschikt over de meest krachtige leeromgeving (lasercutters, 3D-printers, plotters…). We geloven er sterk in dat de samenwerking tussen leerlingen ASO en Industriële wetenschappen TSO met een stevig pakket wiskunde een win-winsituatie is waarbij beiden elkaar versterken. Bovendien kiezen we bewust voor co-teaching, twee leerkrachten die tegelijk het STEM-vak geven. Eén leerkracht met expertise in wiskunde en fysica en één leerkracht die een technische achtergrond heeft. We zijn hierin dan ook uniek in Turnhout!

Lees hier meer over onze kwaliteitsvolle STEM-aanpak.